Marketing internetowy - Usługi SEO/SEM/PPC

Usługi

Kampanie PPC

Kampanie PPC to szybkie efekty i optymalny system rozliczeń. Budujemy indywidualną strategię działań reklamowych, by dotrzeć do określonej grupy docelowej.

więcej informacji

SEO

Działania zmierzające do poprawy widoczności witryny rozpoczynamy od przygotowania strategii dopasowanej do określonych potrzeb i celów biznesowych.

więcej informacji

Social Media

Media społecznościowe mają ogromny potencjał marketingowy i sprzedażowy - czas go wykorzystać! My wiemy, jak zbudować aktywną społeczność wokół Marki.

więcej informacji

Analityka Internetowa

Analiza danych dotyczących ruchu na stronie pozwala wyciągnąć konstruktywne wnioski i podjąć działania w celu poprawy użyteczności witryny i zwiększenia ilości konwersji.

więcej informacji

User Experience

Nasze podejście do przygotowania koncepcji stron, sklepów i aplikacji internetowych jest kompleksowe. Gotowe projekty badamy i testujemy, by jak najlepiej realizowały zakładane cele.

więcej informacji

Web Development

Nasz cel to sprawić, by witryna Klienta zaistaniała w sieci w sposób efektywny. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i wdrażania stron, serwisów i sklepów internetowych.

więcej informacji

E-mail Marketing

Decydując się na usługę e-mail marketingu, nasi Klienci zyskują pewność efektywnej komunikacji z odbiorcami. Ta forma reklamy pozwala na zwiększenie sprzedaży i zbudowanie lojalności konsumenta.

więcej informacji