Marketing internetowy - Usługi SEO/SEM/PPC

Usługi

Kampanie PPC

Kampanie PPC to szybkie efekty i optymalny system rozliczeń. Budujemy indywidualną strategię działań reklamowych, by dotrzeć do określonej grupy docelowej.

więcej informacji

Kampanie Programmatic

Kampanie Programatyczne pozwalają na zbudowanie największego możliwego zasięgu w internecie wykorzystując nowoczesne kreacje display i wideo. Oferujemy zaawansowane możliwości targetowania reklam, dzięki którym klient płaci za zakup użytkownika, a nie określonego placementu reklamowego.

więcej informacji

SEO

Działania zmierzające do poprawy widoczności witryny rozpoczynamy od przygotowania strategii dopasowanej do określonych potrzeb i celów biznesowych.

więcej informacji

Social Media

Media społecznościowe mają ogromny potencjał marketingowy i sprzedażowy - czas go wykorzystać! My wiemy, jak zbudować aktywną społeczność wokół Marki.

więcej informacji

Analityka Internetowa

Analiza danych dotyczących ruchu na stronie pozwala wyciągnąć konstruktywne wnioski i podjąć działania w celu poprawy użyteczności witryny i zwiększenia ilości konwersji.

więcej informacji

User Experience

Nasze podejście do przygotowania koncepcji stron, sklepów i aplikacji internetowych jest kompleksowe. Gotowe projekty badamy i testujemy, by jak najlepiej realizowały zakładane cele.

więcej informacji

Web Development

Nasz cel to sprawić, by witryna Klienta zaistaniała w sieci w sposób efektywny. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i wdrażania stron, serwisów i sklepów internetowych.

więcej informacji

E-mail Marketing

Decydując się na usługę e-mail marketingu, nasi Klienci zyskują pewność efektywnej komunikacji z odbiorcami. Ta forma reklamy pozwala na zwiększenie sprzedaży i zbudowanie lojalności konsumenta.

więcej informacji