Web Developer | Fine Performance

Web Developer

Łódź Pełny etat

Twoje zadania to:

  • projektowanie stron internetowych – PHP, HTML, JS, JQuery, CSS, MySQL
  • tworzenie i wdrażanie aplikacji dedykowanych
  • tworzenie i wdrażanie funkcjonalności do systemów analitycznych np. Google Tag Manager
  • współpraca z zespołem grafików
Oferujemy Ci:
  • pracę przy dedykowanych systemach webowych
  • możliwość rozwoju w pracy na bardzo różnorodnych projektach
  • szkolenia zewnętrzne
  • pracę w fajnym zespole pełnym pozytywnych ludzi
  • dbamy o kondycję i samopoczucie, to i pakiet Multisport
Nasze Oczekiwania:
  • dobra znajomość najnowszych technologii HTML5, CSS3
  • dobra znajomość PHP i MySQL
  • dobra znajomość skryptowych języków programowania Javascript, jQuery, Ajax
  • znajomość tematyki UX
  • znajomość tematyki wzorców RWD i stron mobilnych
  • kreatywność i otwartość
Dodatkowym atutem będzie:
  • własne portfolio
  • znajomość systemów CMS: Wordpress, Presta
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • znajomość zagadnień webdesignu