Web Designer Łódź - Praca

Web Designer

Łódź Pełny etat

Twoje zadania to:

  • projektowanie, konfigurowanie i administrowanie stronami internetowymi
  • tworzenie i wdrażanie nowych funkcjonalności systemowych
  • projektowanie i wdrażanie layoutu i elementów graficznych
  • utrzymanie istniejących stron internetowych
Oferujemy Ci:
  • pracę przy dedykowanych systemach webowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę w miłej, komfortowej atmosferze w najlepszym zespole
  • kartę Multisport
Nasze Oczekiwania:
  • dobra znajomość najnowszych technologii HTML5, CSS3
  • dobra znajomość PHP i MySQL
  • dobra znajomość skryptowych języków programowania Javascript, jQuery, Ajax
  • umiejętność projektowania i wdrażania grafiki komputerowej
  • umiejętność pisania "czystego", poprawnego kodu
  • znajomość tematyki UX
  • znajomość tematyki wzorców RWD i stron mobilnych
Dodatkowym atutem będzie:
  • własne portfolio
  • praktyczna znajomość pakietów Adobe
  • znajomość systemów CMS: Wordpress, Joomla
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej