Web Designer Łódź - Praca

Web Designer

Łódź Pełny etat

Twoje zadania to:

  • projektowanie graficzne layoutu stron www, sklepów internetowych
  • projektowanie graficzne banerów reklamowych, kreacji mailingowych
  • projektowanie i kodowanie landing page, kreacji banerowych i mailingowych
    (HTML5 i CSS3)
  • wdrażanie i kodowanie layoutu w środowisku Wordpress
  • współpraca z zespołem projektantów UX i UI
Oferujemy Ci:
  • udział w realizacji kampanii dla znanych firm (zarówno polskich jak i zagranicznych)
  • pracę przy dedykowanych systemach webowych
  • pracę w miłej, komfortowej atmosferze w najlepszym zespole
  • kartę Multisport
Nasze Oczekiwania:
  • dobra znajomość HTML5, CSS3
  • dobra znajomość framework bootstrap
  • praktyczna znajomość pakietu Adobe Ps i Ai
  • umiejętność projektowania i wdrażania grafiki komputerowej
  • znajomość tematyki UX
  • znajomość tematyki wzorców RWD i stron mobilnych
  • znajomość systemu Wordpress
Dodatkowym atutem będzie:
  • własne portoflio
  • podstawy PHP i MySQL
  • znajomość Javascript, jQuery
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej