Social Media Manager | Fine Performance

Social Media Manager

Łódź Pełny etat

Zakres Obowiązków:

  • Tworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych dla Klientów agencji
  • Realizacja kampanii dla kluczowych Klientów agencji
  • Współpraca z Klientem na poszczególnych etapach realizacji projektu
  • Przygotowanie ofert przy współpracy z działem handlowym
  • Zarządzanie zespołem Social Media Specialistów
  • Wyznaczanie celów jakościowych i ilościowych w podległym zespole
  • Raportowanie wyników działań
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
  • Doskonałej organizacji pracy własnej i umiejętność zarządzania projektami
  • Min. 2 letniego doświadczenia w realizacji projektów Social Mediowych w kanałach Facebook, Instagram, Twitter
  • Umiejętności analizowania danych i tworzenia raportów
  • Znajomości narzędzi takich jak Google Analitics, Sotrender, Brand24
  • Doświadczenia w prowadzeniu i optymalizacji kampanii Facebook Ads
Oferujemy:
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Szkolenia specjalistyczne i managerskie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w fajnym zespole pełnym pozytywnych ludzi
  • Dbamy o kondycję i samopoczucie, to i pakiet Multisport