Dotacja UE dla Fine Performance

Dotacja UE dla Fine Performance

Dotacja UE dla Fine Performance

Dobre wieści!
Choć za kilka dni rozpocznie się kalendarzowe lato, upał nieco wszystkich rozleniwi, a branża zacznie sezon ogórkowy to Fine Performance nie zwalnia tempa. Będzie się działo!

Pozyskaliśmy dotację w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytetu VIII  8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie Poddziałania 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.


Dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego będziemy się szkolić, rozwijać i podnosić kwalifikacje, a wszystko to, by być jeszcze skuteczniejszym.

I tak, już niebawem zaczynamy szkolenia z m.in.: zarządzania projektami (PRINCE2 – Project in Cotrolled Environments), co oznacza metodykę skutecznego zarządzania projektami w sterowalnym otoczeniu. Dzięki temu nasza praca stanie się jeszcze bardziej optymalna.

Jedziemy dalej, czyli Web Usability – pozwoli nam na doskonalenie sposobów mierzenia rozwoju internetowego produktu oraz maksymalnego zaangażowania użytkowników. Nie będzie już przed nami żadnych tajemnic!

W tworzeniu zaawansowanych interfejsów aplikacji webowych nie będzie nam równych, dzięki szkoleniu z technologii HTML 5.

Idąc za mistrzem Jodą, naszą jasną stroną mocy były i są, ale dzięki szkoleniu Web Analytics, będą jeszcze bardziej jasne, m.in.: pomiar realizacji celów biznesowych klienta oraz zaawansowane analizy z wykorzystaniem najnowszych i niestandardowych funkcjonalności.

Z kolei poziom olimpijski w budowaniu angażujących i efektywnych treści na www, w social media, e-mailingu czy w newsletterach, strategii tworzenia treści i zasady skutecznego copy oraz wzmacnianiu wizerunku firmy klienta w Internecie, szlifować będą nasze dziewczyny z działu Copywritingu & Content Marketingu. To dyscypliny, w których, dzięki szkoleniu, dziewczyny zdobędą już nie tyko złote medale, ale i grand prix!

Korzyści wynikające z budowania relacji marka-bloger, fakty i mity, sukcesy i porażki oraz niekonwencjonalne pomysły na marketing w blogosferze czy strategie efektywnego planowania kampanii e-marketingowych mamy w małym palcu, ale chcemy więcej! Dlatego szkolenie z e-PR i e-Marketingu również nas nie ominie.

Microsoft Project, SEO i szkolenia trenerskie? Lubimy to! Zależy nam na uzyskaniu czołowych pozycji dla obsługiwanych marek. Chcemy, aby nasi klienci mieli 101% satysfakcji z naszych usług. Codziennie podnosimy nasze kompetencje i nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań. Jako dynamicznie rozwijająca się firma łączymy nowoczesne rozwiązania z efektywnością prowadzonych działań?

A zatem… Do dzieła!

 

Dotacja UE dla Fine Performance
Oceń wpis

Autor: Fine Performance